Elsőáldozók bemutatása Mezőnyárádon

Április 30-án a község templomában 22 gyermek erősítette meg szándékát, hogy szeretnének Jézussal az Oltáriszentségben találkozni.

A legtöbben a helyi katolikus iskola 3. osztályos tanulói, de vannak köztük 4. és 6. osztályos diákok, illetve más település gyermekei is. Linczenbold Levente plébános arra az élethosszig tartó feladatra hívta fel figyelmüket, ami a krisztusi szeretetből fakad.

A gyerekek végül áldást kaptak Levente atyától: "Jóságos Atyánk! Hálát adunk ezekért a gyermekeidért. Már egy ideje keresnek téged, te pedig megérintetted szívüket. Vigyázz rájuk továbbra is, hogy szeretetedben növekedve felismerjenek és tetszésed szerint éljenek, Krisztus a mi Urunk által. Ámen" - írta: Szelei Katinka.