Kiemelkedő sportdíjjal jutalmazták a mezőnyárádi iskolát

 

 

"A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület és a Megyei Önkormányzat díjátadó ünnepségét 2017. december 8-án rendezték meg a megyeháza dísztermében. A résztvevőket köszöntötte Török Dezső, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés elnöke és Fazekas Miklósné, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület elnöke. A köszöntők után a díjak átadása következett, melyen a mezőnyárádi Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola, a 2016/2017-es tanév diákolimpiai versenyein elért kiemelkedő eredményeinek köszönhetően,

„B-A-Z megye Legeredményesseb Diáksport Szervezete” címmel tüntette ki, kategóriájában I. helyezést ért el. A díjat és a vele járó jutalmat Török Dezső a megyei közgyűlés elnöke adta át Farkas Jánosné igazgató asszony és Gallik Gábor testnevelő részére. Az ünnepi díjátadáson képviseltette magát Dr. Linczenbold Levente, az iskola lelkésze és Bárdos József Szabolcs, a település polgármestere."

 

Gallik Gábor