Rádiósok az ádventi vásáron

 

December 8-án az Érseki Palota Turisztikai Látogatóközpont díszudvarán, az ádventi vásárban a Szent István Rádió és Televízió is megjelent, hogy találkozhassanak a hallgatók, nézők a szerkesztőség munkatársaival. A kitelepülésen a személyes beszélgetések mellett lehetőség volt arra is, hogy a gyermekek egy kis ajándékot készítsenek. A Katica Óvoda nagycsoportosai papírangyalkákkal és szép színes képekkel térhettek haza, s bejárták a szerkesztőség épületét is.

16 óra 30 perctől élő műsorban jelentkezett a rádió a palota udvaráról, megszólítva a vásár látogatóit és a kézműves alkotókat.

Jövő pénteken, december 15-én a Dobó téri ádventi vásáron lesz a következő találkozási lehetőség, 10 és 18 óra között, 16 óra 30 perctől ezúttal is élőben jelentkezik a rádió a helyszínről.