Az egri Bazilika egyházközségi napja

Az egri Bazilika egyházközségi napja szeptember 30-án lesz a Szent Imre Katolikus Iskola Kossuth utcai (volt angolkisasszonyok) épületében. A program de. 9-től du. 3 óráig tart, melyen lesz szabadtéri főzés és gyermekprogram, kínáljuk meg egymást azzal, amit sütöttünk-főztünk” vendéglátás, a plébániai közösségek életével való ismerkedés, valamint sok hasznos információ. •

Este pedig hagyományteremtő szándékkal rendezik meg a jubiláns házaspárok találkozóját. Az esti fél 7-es szentmisére és az azt követő agapéra szeretettel hívják és várják egyházközség azon házaspárjait, akik 5, 10, 15, 20 (….) 65, 70, éve kötöttek szentségi házasságot. Kérik a jubiláló házaspárokat, hogy részvételi szándékukat a sekrestyében vagy a plébánián mielőbb jelezzék.