Álláshirdetés - Apc, Brenner

Boldog Brenner János Katolikus Általános Iskola (3032 Apc, Fő út 48.) pályázatot hirdet

  • iskolatitkár munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege: főállású, heti 40 óra, napi 8 óra.

A munkavégzés helye: Apc, Fő út 48.

Ellátandó feladatok: iktatás, levelezés, postázás, tanügyi nyilvántartások, pályázati ügyintézés.

Illetmény: a közalkalmazotti bértábla szerint.

Pályázati feltételek: magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet, legalább érettségi.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, pályázati ügyintézésben való jártasság.

A pályázat részeként benyújtandó iratok: szakmai önéletrajz, iskolai végzettségeket igazoló okiratok másolata, 30 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, plébánosi ajánlás.

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2020. január 13.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. december 10.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Tóth Ferenc igazgató nyújt a 37/385-349 telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja: postai úton az Iskola címére, elektronikus úton az brenner.apciskola@gmail.com e-mail címen, vagy személyesen az Iskola székhelyén.