Álláshirdetés - Jászfényszaru

A IV. Béla Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola pályázatot hirdet

- iskolapszichológus munkakör betöltésére

A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony a Munka Törvénykönyve alapján

Foglalkoztatás jellege: részmunkaidő, heti 20 óra, vagy óraadó, megbízási szerződéssel, minimum heti 5 óra

A feladatellátás helye: 5126 Jászfényszaru, Szabadság út 32.

A munkakörbe tartozó feladatok: iskolapszichológusi feladatok ellátása általános iskolás gyermekek részére munkaköri leírás alapján.

Munkabér vagy megbízási díj: a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény illetménytáblája alapján.

Pályázati feltételek:

- megfelelő szakképesítés

- erkölcsi bizonyítvány

- katolikus plébánosi ajánlás

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

- szakmai önéletrajz,

- végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentumok másolati példányai,

- 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány,

- plébánosi ajánlás

A munkakör betölthetőségének időpontja: a munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Az állásra önéletrajz benyújtásával lehet jelentkezni Lovászné Török Magdolna igazgatónál az igazgato@jaszfenyszarusuli.hu e-mail címen.