Álláshirdetés – Sajólád

A Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (cím: 3528 Miskolc, Dózsa György út 74.) pályázatot hirdet

- tanító, zongora,  informatika, ének, és angol-bármely szakos általános iskolai tanár

munkakör betöltésére.

Alkalmazási feltétel: végzettséget igazoló oklevél, plébánosi ajánlás és érvényes erkölcsi bizonyítvány (igénylésének bizonylata).

Az állás betöltésének kezdete: 2018. szeptember 3.

Érdeklődni a 06-46-593-213 telefonszámon, illetve az frater.sajolad@gmail.hu elektromos postacímen lehet.

A pályázat beadásának módja az intézményben személyesen, vagy postai levélben.  A pályázathoz szükséges csatolni a részletes szakmai önéletrajzot, a végzettséget igazoló iratok másolatát és az iskola területén, illetve a pályázó lakhelyén illetékes plébánia ajánlását.