Álláshirdetések - Heves

A Szent Gellért Katolikus Általános Iskola pályázatot hirdet 1 fő földrajz-rajz szakos tanári állás betöltésére.

A feladatellátás helye: 3360 Heves, József Attila utca 18.

• a pályázó lakóhelye szerint illetékes római katolikus plébános ajánlása

Az állásra Bódor Istvánné intézményvezetőnél lehet jelentkezni önéletrajz benyújtásával az igazgato.szentgellert@gmail.com e-mail címen, illetve telefonon érdeklődni a 06-36-545-228, vagy 06-30-5364341 számon.

A Szent Gellért Katolikus Általános Iskola pályázatot hirdet 1 fő tanítói állás betöltésére.

A feladatellátás helye: 3360 Heves, József Attila utca 18.

• a pályázó lakóhelye szerint illetékes római katolikus plébános ajánlása

A Szent Gellért Katolikus Általános Iskola pályázatot hirdet 1 fő történelem-földrajz szakos tanári állás betöltésére a Pélyi Petőfi Sándor Tagiskolájában.

A feladatellátás helye: 3381 Pély, Fő utca 138. és 3368 Boconád, Szabadság tér 7.

• a pályázó lakóhelye szerint illetékes római katolikus plébános ajánlása

A Szent Gellért Katolikus Általános Iskola pályázatot hirdet 1 fő kémia és technika vagy rajz szakos tanári állás betöltésére a Boconádi Tagiskolájában.

A feladatellátás helye: 3368 Boconád, Szabadság tér 7. és 3381 Pély, Fő utca 138.