Álláshirdetések - Mezőnyárád

A Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola a 2018/2019 tanévre pályázatot hirdet az alábbi munkakörökre:

- 1 fő matematika szakos tanári teljes munkaidős

- 1 fő matematika-informatika-fizika- technika szakos tanári teljes munkaidős

- 1 fő ének-zene szakos tanár óraadó

- 1 fő rajz szakos tanár óraadó

Feladatellátás helye: Mezőnyárád

Bérezés: pedagógus bértábla szerint

Munkaviszony időtartama: határozott időre

Az alkalmazás feltételei:

• megfelelő szakképesítés
• erkölcsi bizonyítvány
• plébánosi ajánlás

Az állásra Farkas Jánosné intézményvezetőnél lehet jelentkezni, önéletrajz benyújtásával a mnyaradiskola@gmail.com email-címen, illetve telefonon 06/49/425-332, vagy 06/49/525-008 telefonszámon.

Álláshirdetés - Mezőnyárád, matematika-bármely szakos tanár

Az Egri Főegyházmegye fenntartásában működő mezőnyárádi Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola (3421 Mezőnyárád, Szent István király út 75.) pályázatot hirdet

- matematika-informatika-fizika- technika szakos tanár munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, 40 óra

A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye,  3421 Mezőnyárád, Szent István király út 75.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: A nemzeti köznevelésről szóló 2011.évi CXC. törvény 62.§-ban és a munkaköri leírásban foglalt feladatok ellátása: általános iskolai osztályokban órák tartása.

Pályázati feltételek: főiskolai vagy egyetemi tanári végzettség. Többszakos tanárkollégák előnyben részesülnek.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló dokumentumok bemutatása vagy hiteles másolata, 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, plébánosi ajánlás

A munkakör betölthetőségének időpontja: a munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően 2018. szeptember 1-től betölthető, előre láthatóan két tanévre.

- Elektronikus úton a mnyaradiskola@gmail.com
- Postai úton Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola (3421 Mezőnyárád, Szent István király út 75.)
A pályázat elbírálásának módja, rendje: A pályázó személyes meghallgatását követően a meghallgatásra  felkért szakemberek véleményének kikérése után a munkáltatói jogkör gyakorlója dönt. A pályázat kiírója fenntartja azt a jogot, hogy a pályázati kiírást a pályázati eljárás bármely szakaszában indoklás nélkül visszavonja.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018.augusztus 30.

Álláshirdetés - Mezőnyárád, matematika-informatika-fizika- technika szakos tanár

matematika-informatika-fizika- technika szakos tanár munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, 40 óra

- Elektronikus úton a mnyaradiskola@gmail.com

A pályázat elbírálásának határideje: 2018.augusztus 30.

Álláshirdetés - Mezőnyárád, ének-zene szakos tanár

- ének-zene- rajz szakos tanár munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: óraadó

A munkakör betölthetőségének időpontja: a munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően 2018. szeptember 1-től betölthető, határozott időre.

- Elektronikus úton a mnyaradiskola@gmail.com

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. augusztus 30.

Álláshirdetés - Mezőnyárád, rajz szakos tanár

- ének-zene- rajz szakos tanár munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: óraadó

- Elektronikus úton a mnyaradiskola@gmail.com

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. augusztus 30.