Álláshirdetések - Miskolc, Vörösmarty

A Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda (cím: 3530 Miskolc, Mádai Lajos utca 2.) pályázatot hirdet

- iskolatitkár munkakör betöltésére.

Alkalmazási feltétel: végzettséget igazoló oklevél, plébánosi ajánlás és érvényes erkölcsi bizonyítvány.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Az állás betöltésének kezdete: 2019. augusztus 15.

A pályázat beadásának módja az intézményben személyesen, vagy postai levélben.

Beadási határidő: 2019. június 14.

Érdeklődni a 06-46-506-518 telefonszámon, illetve az igazgato@vorosmartykatolikus.hu elektromos postacímen lehet.

- általános iskolai tanító munkakör betöltésére.

Alkalmazási feltétel: tanítói végzettséget igazoló oklevél, plébánosi ajánlás és érvényes erkölcsi bizonyítvány.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Az állás betöltésének kezdete: 2019. augusztus 21.

A pályázat beadásának módja az intézményben személyesen, vagy postai levélben. A pályázathoz szükséges csatolni a részletes szakmai önéletrajzot, a végzettséget igazoló iratok másolatát, érvényes erkölcsi bizonyítványt (vagy igénylésének bizonylatát) és az iskola területén, illetve a pályázó lakhelyén illetékes plébánia ajánlását.

Beadási határidő: 2019. június 14.