Álláshirdetések - Tiszafüred

A tiszafüredi Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda

- főállású testnevelő tanárt keres.

A munkakörbe tartozó feladatok: testnevelés tanítása általános iskoláskorú gyermekek számára, nevelési-oktatási feladatok ellátása, munkakörrel kapcsolatos tervezési, szervezési és adminisztrációs feladatok, egyéb, a pedagógus munkakörhöz tartozó feladatok ellátása a munkaköri leírásban foglaltak szerint.

Az állás betöltésének feltétele:  szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség és plébánosi ajánlás.

Az állás betöltésének kezdete: 2019. augusztus 16. napjától.

A tiszafüredi Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda

- főállású angol nyelvtanárt keres.

A munkakörbe tartozó feladatok: Angol nyelv tanítása általános iskoláskorú gyermekek számára, nevelési-oktatási feladatok ellátása, munkakörrel kapcsolatos tervezési, szervezési és adminisztrációs feladatok, egyéb, a pedagógus munkakörhöz tartozó feladatok ellátása a munkaköri leírásban foglaltak szerint.

Az állás betöltésének feltétele: szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség és plébánosi ajánlás.

Az állás betöltésének kezdete: 2019. augusztus 16. napjától.