Hittantábor Egerben

A Bethlen Gábor Alapítvány Zrt. pályázatának keretében a Tibolddaróc Római Katolikus Plébánián keresztül hittantábort szerveztünk a II. Rákóczi Ferenc Katolikus Tagiskola diákjai részére.

tibolddaróci
Kis csapatunkkal három vidám hangulatú, élményekkel teli, lélekemelő napot tölthettünk el Egerben, Főegyházmegyénk központjában 2023. szeptember 15-17. között. Szállásunk és étkezésünk az Érseki Szent József Kollégiumban volt. A sokrétű program során megtekintettük Eger nevezetességeit, moziztunk, Szilvásváradon kirándultunk. Lelkiekben a kollégium kápolnájában és a Barátok templomában töltekeztünk. Köszönjük a Jóisten oltalmát, hogy épségben, egészségesen térhettünk haza. Köszönjük fenntartónk, az Egri Főegyházmegye közreműködésével elnyert EKCP-1-2023/2-000284 pályázati támogatást, és a szülők segítségét!

Kalina Zoltánné

beküldött hír