VII. Debrői Gitárnapok

Szeretettel várnak mindenkit a VII. Debrői Gitárnapok programjaira, 2024. július 19 és 21. között.

Programok:

2024. július 19.

19:00 órától: A Zeneakadémia doktori iskolájának hallgatói: Bress Bálint és Tátrai Farkas gitárművészek Helyszín:Aldebrő, Római Katolikus Templom

2024. július 20.

19:00 órától: Duo Musiciens Libres: Razvaljajeva Anasztázia hárfaművész és Környei Miklós gitárművész koncertje Helyszín:Feldebrő, Római Katolikus Templom

2024. július 21.

19:00 órától: A Gitárnapok gitárzenekarának és résztvevőinek koncertje A gitárzenekart vezényli : Fellegi Dávid gitárművész Helyszín: Aldebrő, Római Katolikus Templom (A templomkertben is, kivetítve.)

Az idei évben is lehetőség nyílik Csáki András , Liszt Ferenc díjas gitárművész mesterkurzusára jelentkezni. A kurzusokon az aktív és passzív részvétel ingyenes!!

A belépés minden programra ingyenes!