Idén is lesz hittanverseny az Andrássyban

2024Andrassy_hv_fopapok

Az Andrássy György Katolikus Közgazdasági Technikum, Gimnázium és Kollégium hittanversenyt szervez az Egri Főegyházmegye fenntartásában lévő katolikus általános iskolák felső tagozatos tanulói számára: "FŐPÁSZTORAINK EGYHÁZMEGYÉNKÉRT” címmel.

Minden iskola egy háromfős csapattal nevezhet.

A verseny időpontja: 2024. november 22. péntek, 12.00

A jelentkezés határideje: 2024. november 04., hétfő

Jelentkezni a 06-36-510-060-as, 063-as telefonszámon vagy 06-36-510-061-es faxon, illetve elektronikusan: a titkarsag@andrassy-eger.hu e-mail címen lehet.

A felkészülést segítő segédanyag alapján a csapatok egy digitális feladatot fognak kitölteni a Redmenta felületen, majd ezt követően egy „képrabló” feladat lesz és a készített kép bemutatása. Ezért már előre kérjük a csapatokat, hogy amennyiben még nem regisztráltak, akkor regisztráljanak a felületre a https://redmenta.com linken keresztül.

Az alábbi csoport direktcímre szeptember 30-tól, már regisztráljanak a csapatok a saját csapatnevükkel az alábbiak szerint: településnév, kötőjel iskola névadója (pl.: EGER-SZENT IMRE).

A csoport neve: ANDRÁSSY-HITTANVERSENY 2024

Csoport direktcíme: andrassy-775744

Ezt a direktcímet kell bemásolni a felület keresőjébe és kérni a felvételt a csoportba.

A FELADATOT 2024. NOVEMBER 22-én, A HITTANVERSENYEN LEHET KITÖLTENI A REDMENTA FELÜLETÉN!

A verseny felkészülési anyaga letölthető az iskola honlapjáról, valamint az alábbi linkekről:

FOPASZTORAINK_EGYHAZMEGYENKERT

FOPASZTORAINK_SEGEDANYAG_2024

Előzetes feladat:

1.    A mottóval kapcsolatban: "FŐPÁSZTORAINK EGYHÁZMEGYÉNKÉRT” készíteni kell egy képet, plakátot, szabadon választott technikával, A/4-as méretben, amelynek eredeti és szkennelt változatát is el kell hozni a versenyre, ill. juttatni iskolánk címére elektronikus formában.

2.    Ugyancsak "FŐPÁSZTORAINK EGYHÁZMEGYÉNKÉRT” kapcsolatban egy szabadon választott jelenetet kell megfilmesíteni. A film terjedelme maximum 5 perc lehet! Annál hosszabb filmet nem áll módunkban zsűrizni.

AZ ELŐZETES FELADATOK BEKÜLDÉSI HATÁRIDEJE 2024. NOVEMBER 04., 23 ÓRA, a titkarsag@andrassy-eger.hu e-mail címre küldve.

Érdeklődni lehet: Béres Gyula tanár úrnál a 06-30-937-75-19-es mobilszámon, illetve elektronikusan a beres.gyula@andrassy-eger.hu  e-mail címen.

Eger, 2024.09.30.

Rozmán Éva