A gyöngyösi siker az országos Szent László pályázaton

(A képen Bujdákné Palonai Györgyi és a Szent László királyunkat megformázó Czeróczki András látható.)

"A Katolikus Pedagógiai Intézet Szent László királyunk születésének 940. évfordulójára kiírt „Dicsérjük magyarok Szent László kerált!” pályázatán a Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium Bujdákné Palonai Györgyi tanárnő kollégistái vezetésével pályamunkát készített „Csodaképek-Képcsodák” címmel.

A szakmai zsűri döntése alapján az 5-10. évfolyamos kategóriában kollégistáink 2. helyezést értek el. Az oklevélen és könyvnyereményen túl 80.000 forintot is kaptunk, melyből szeptemberben jutalomkirándulásra visszük el a pályázatban részt vetteket. Gratulálunk a szép eredményhez!" (A beszámolót Benyovszky Péter igazgatótól kaptuk.)