17. Motoros Búcsú - Kerékpáros és motoros zarándoklat Szentkút-völgyében

17. alkalommal rendezik meg a motoros búcsút a Szentkút-völgye Boldogasszony kápolnánál 2023. május 19 és 20-án.

Idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a Motoros Búcsú - Kerékpárosok és motorosok zarándoklata az Ecséd település szélében található Szentkút-völgye szenthelyen. Több mint 15 éve érkeznek motoros zarándokok eme kicsi kápolnához, hogy lelkileg feltöltődve, áldással kezdjék a motoros szezont. Ezért a szervezők igyekeztek ebben az évben is kitenni magukért és tartalmas programokat szervezni az ide érkezők megelégedésére. Az alapítvány és a motoros civil szervezetek közös kiemelt eseményének keretében lesz bemutató, előadások, lelkiségi és kulturális programok, valamint természetesen a hagyománynak megfelelően áldásban részesülnek az érkező motorosok. Az idei szentmisét celebrálja és a motorokat megáldja, Marti József esperes-plébános, aki maga is motorozik. Ebben az évben is teljes búcsút nyerhet mindaz, aki ezen a napon a gyónáson és szent áldozáson részt vesz! További információ az alapítvány honlapján és közösségi oldalán: https://szentkutvolgye.hu Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!

- beküldött esemény -