A elismerésben részesült a mezőnyárádi katolikus iskola testnevelő tanára

(A képen: Tóth Zoltán, az MDSZ alelnöke, Gallik Gábor és Balogh Gábor, az MDSZ elnöke)

A Magyar Diáksportszövetség elismerését vehette át a Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola testnevelője, Gallik Gábor.

A Magyar Diáksportszövetség által Budapesten szervezett díjkiosztó gálán Gallik Gábort iskolánk testnevelőjét és egyben a Mezőkövesdi Diáksport Bizottság elnökét az idei évben Diáksportért kitűntetéssel jutalmazták, elismerve ezzel kiemelkedő munkáját. Kitűntetésének laudációja: "A kiemelkedő munka elismeréseként Gallik Gábor a mezőnyárádi Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola testnevelője, aki a Mezőkövesdi Diáksport Bizottság elnöke. Gyermekközpontúsága és szakmai hozzáértése, valamint elhivatottsága példaértékű, mellyel méltán vívta ki a szülők, a tanítványok és a kollégák tiszteletét és szeretetét. Körzeti és Tankerületi Diáksport megbízottként számos rábízott feladatot sikeresen teljesített a pandémia alatti időszakban is, ezzel előre húzva a Mezőkövesd Körzet és a Magyar Diáksport Szövetség szekerét." A kitűntetéshez iskolánk valamennyi dolgozója és tanulója nevében szívből gratulálunk, életére és munkájára Isten áldását kérjük - állt Kalóné Papp Krisztina írásában.