A Szent István Rádió adása telefonon

A Szent István Rádió a koronavírus járvány okozta helyzetben nagyon fontos kapocs, közvetítő sokak számára. A nyilvános liturgiák szünetelésével, a szertartások, imádságok közvetítése révén lelki táplálékot szolgáltat, amellett, hogy igényes kikapcsolódást, a keresztény kultúra közvetítését is szolgálják a műsorok.

Az adóberendezések engedélyezett kapacitása és a domborzati viszonyok miatt fizikai korlátai vannak a rádió földfelszíni vételének, vagyis annak, hogy hagyományos készülékkel hallgatható az adás. Egyre többen keresik az adásokat az interneten.

A Szent István Rádió műsorai a telefonos alkalmazásokból is elérhetőek. A számos lehetőség közül ajánlunk egyet a hallgatók figyelmébe, melyen célirányos kereséssel hallgatható a Szent István Rádió adása.

A linkre kattintva lehetőség van az alkalmazás letöltésére.

Android rendszerű készülék esetén: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.streema.simpleradio&hl=hu

iOS rendszerű készülék esetén: https://apps.apple.com/hu/app/simple-radio-live-am-fm/id891132290?l=hu

Közvetlenül az interneten keresztül, leginkább számítógépen, de egy es mobileszközökön is hallgatható adás: IDE KATTINTVA