Bolyaisok a Balatonnál

"A Bolyai János Katolikus Általános Iskola diákjaival és pedagógusaival csodás hetet töltöttünk Zánkán, az Erzsébet-táborban. A iskola 137 diákja és 15 pedagógusa nagy izgalommal készült 2019. július 14-én, hogy immár második alkalommal részt vegyen a zánkai Erzsébet Élménytábor programjában. A sikeres pályázatnak köszönhetően tartalmas egy hetet tölthettek a diákok a „magyar tenger” partján. Ebben az évben a sötétkék altábor lakóiként élvezhettük a zánkai gyerektábor vendégszeretetét. A változatos, sokszínű programok mellett természetesen a Balaton és a strandolás volt a gyerekek legnagyobb kedvence. Iskolánk diákjai lelkesen vettek részt a sportversenyeken is, ahol kiemelkedően teljesítettek. A tábor egy hete gyorsan elrepült, mindannyian sok emlékkel, és új barátságokkal tértünk haza. Bízunk benne, hogy jövőre hasonló keretek között tudunk lehetőséget teremteni iskolánk diákjainak az élményekkel teli, felhőtlen nyári kikapcsolódásra" - írta képes beszámolójában Gaszperné Tilman Edina.