Budapesten lesz a IV. Országos Cigánypasztorációs Lelkigyakorlat

Nagy szeretettel, hívunk és várunk a IV. Országos Cigánypasztorációs Lelkigyakorlatra 2022. augusztus 5-7. között Budapestre! Az alkalom lelki vezetője Székely János püspök atya lesz.

Az eseménynek a Patrona Hungariae Iskolaközpont ad otthont (1092 Budapest, Knézich u. 3-13.) A Boldogasszony Iskolanővérek szerzetesi közössége és az iskoláik munkatársai segítenek a lelkigyakorlat hátterének biztosításában, amit ezúton is hálásan köszönünk! 14200 Ft minimális részvételi hozzájárulást határoztunk meg, melyet nagylelkű adományozóink segítségével igyekszünk támogatni. Kérjük, aki teheti, a saját hozzájárulásán felül támogassa szegényebb testvéreink részvételét a lelkigyakorlaton! Az idén korlátozott a férőhelyek száma, ezért azt javasoljuk, ne sokáig tétovázz a jelentkezéssel, nehogy lemaradj! Ezúttal is szívesen vesszük, ha kávéval, apró süteménnyel hozzájárultok az ellátáshoz. Ez a program felnőtteknek szól! Ha végképp nem tudod megoldani a gyermeke(i)d elhelyezését, tudunk gyermekfelügyeletet biztosítani, a tizenévesek számára külön kiscsoportos beszélgetést szervezni, de természetesen az ő ellátásuknak is anyagi vonzata van. Kérjük, hogy őket külön jelentkezési lapon jelentsd be. Regisztráció ezen a linken érhető el. A részvételi díjat a Szombathelyi Egyházmegye számlaszámára kérjük utalni: 11747006-22894126 OTP BANK Közlemény: Roma lelkigyakorlat hozzájárulás ..... fő A lelkigyakorlatot közösen szervezi a Boldog Ceferino Alapítvány, a Caritas in Veritate Bizottság, a Boldog Ceferino Intézet, valamint a Szombathelyi Egyházmegye. Információt kérhettek: +36 30 199 2652 számon és az info@boldogceferinointezet.hu címen. Találkozzunk augusztusban, erősítsük közösségeinket! 2022. június 27.

Szeretettel és imával + Székely János püspök