Elhunyt lelkipásztorokat búcsúztatott Ternyák Csaba egri érsek

Május 4-én hunyt el életének 70., áldozópapságának 44. évében Juhász János érseki tanácsos, ragályi plébános. Ternyák Csaba egri érsek május 13-án mutatott be szentmisét érte a ragályi templomban, majd a felsőnyárádi temetőben helyezték örök nyugalomra.

Május 14-én, életének 65., áldozópapságának 39. évében hunyt el Kostyál László c. esperes, tállyai plébános.  Május 20-án mutatott be lelki üdvéért szentmisét a főpásztor, majd a a bodrogkeresztúri temetőben helyezték nyugalomra a boldog feltámadás reményében.

Május 17-én Hubay József Bertalan  kanonok, c. esperes, nyugalmazott plébános, szücsi plébániai kormányzó elhunyt  életének 78., áldozópapságának 54. évében. Május 27-én szentmisét mutatott be az elhunytért Ternyák Csaba egri érsek a szücsi templomban, majd az ecsédi temetőben helyezték örök nyugalomra.

A szertartásokat a járványhelyzetre való tekintettel szűkkörben tartották, a Szent István Rádión, valamint a Szent István Televízió Youtube csatornája élő adásban közvetített.