Az Eucharisztia című film vetítése közönségtalálkozóval az egri Uránia Moziban2024. február 15-én, csütörtökön, 18:00 órától Poór István, többszörös díjnyertes filmjét, az Eucharisztiát mutatják be az Uránia Moziban. Az alkotás a jézusi történetet eleveníti fel újfajta, költői megvilágításban, ahogy három szemtanú együtt lakva feleleveníti az eseményeket.

Poór István rendező, forgatókönyvíró önerőből készített filmet Jézus életéről, amelynek helyszíne egy szépséges völgyben megbúvó falu, Erdélyben, Maros megyében. A szereplők, János, Mária és Magdolna - Jézus életének tanúi - beszélgetve feltárják az evangéliumi eseményeket. Mintha csak együtt lennénk velük, beszélgetve, megidézve Jézus alakját és a történteket.

A film a mai embert szeretné megszólítani.

A film műfaja dráma, középpontjában az eucharisztia megértése áll.

Jegyvásárlás: https://uraniamozi.hu/