Hittantábor Sarudon

sarudi
Október 11-13-a között a II. Rákóczi Ferenc Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda 20 tanulójával hittantáborban vettünk részt. 3 csodálatos napot töltöttünk el Sarudon, a Genezáret Katolikus Lelkigyakorlatos Házban. Csodálatos helyszín, pazar időjárás, fantasztikus társaság, remek programok, finom ételek… Megtekintettük Sarud nevezetességeit, kerékpároztunk, a Tisza-tavi Ökocentrumban a kilátó tetejéről csodáltuk a tájat, hajókáztunk, tábori discót és éjszakai kincsvadászatot tartottunk. Szabadtéri tábori, gitáros szentmisén vettünk részt, elmélyültünk a rózsafüzér imádságban, kézműveskedtünk, gesztenyéből rózsafüzért készítettünk, rengeteget játszottunk, beszélgettünk, nevettünk. Öröm és boldogság volt látni, ahogy a kicsik és a nagyok, a lányok és a fiúk együtt, egymást segítve, az iskola falain kívül is szeretettel vannak egymás iránt! Élményekkel gazdagon, lelkileg feltöltekezve zártuk a tábort. Életre szóló emlék mindannyiunknak!

Labancz-Bartha Bernadett hitoktató

beküldött hír