Hivatásgondozó lelkigyakorlat az Egri Szemináriumban

eghf_logo

Az Egri Szeminárium ebben az évben is várja a hivatásgondozó lelkigyakorlatra azokat a fiúkat, akikben él a vágy, hogy Jézus Krisztust jobban megismerjék és szeressék. Van, akiben már megfordult az a gondolat, hogy Jézus személyesen hívja őt. Sokszor nagyon halknak tűnnek ezek a hívó „jelek”, de a lelkigyakorlaton szeretnénk ezt „felerősíteni”.

A lelkigyakorlat egy lehetőség, ahol a Szentlélek meg tudja érinteni a fiatalok lelkét. A fő célja az Istennel való kapcsolat mélyítése, a közös és az egyéni ima gyakorlása, a Szentírás olvasása és értelmezése.

A hivatásgondozó lelkigyakorlat helye:

Egri Érseki Papnevelő Intézet, Foglár György utca 6. (A felújítások miatt ez a Szent János házat jelenti).

A hivatásgondozó lelkigyakorlat ideje:

  1. augusztus 16-án (kedden) 18.00 órakor kezdődik és 19-én (pénteken) az ebéddel ér véget.

A középiskolás korú, vagy annál idősebb fiatalokat várjuk. Az alsó korhatár 14 év. Hozzanak magukkal Szentírást, jegyzetfüzetet és tollat.

Jelentkezni Lóczi Tamás spirituálisnál lehet: loczitamas76@gmail.com

Levélcím: Egri Hittudományi Főiskola, 3300 Eger, Foglár György utca 6.

 

Eger, 2022. július 8.

az Egri Szeminárium elöljárói és növendékei