I. Kántor Találkozó Ecséden a Szentkút-völgye Boldogasszony-kápolnában

Az ecsédi Szentkút-völgye Boldogasszony-kápolna idei, jubileumi évének záró eseménye az I. Kántor Találkozó lesz, 2021. október 2-án.

Az esemény meghívóját változtatás nélkül közöljük:

"Örömmel tájékoztatunk minden érdeklődőt és zarándokot, hogy 2021. október 02-án (szombaton) délután kerül megrendezésre az I. Kántor Találkozó a Szentkút-völgye Boldogasszony kápolnában. Az idei jubileumi évet lezáró rendezvényünk mottója, Szent Ágostontól származik: "Qui cantat, bis orat!" azaz: "Aki énekel, kétszeresen imádkozik!" Ennek a jegyében kerül megrendezésre a találkozó, amelynek a programja a következőképpen alakul: 13°° óra Megnyitó, majd Balogh Péter Piusz O. Praem. apát úr előadása 14°° órakor Agapé és kötetlen beszélgetés 14:30 órakor Lelkigyakorlat, melyet Varga József plébániai kormányzó vezet 15:30 órakor Ünnepi szentmise, melyet Varga József atya, plébániai kormányzó celebrál 17°° órakor Záró gondolatok Várjuk szeretettel a kántor testvéreket, és természetesen minden érdeklődőt, hiszen mindenki számára felemelő, lelki élményt nyújtó esemény lesz!"