Jászberényi "Nagyboldogos" sikerek az online versenyeken

A Jászberényi Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium által „Őseink nyomában” címmel meghirdetett, területi szintű hon- és népismereti pályázatíró versenyen iskolánk, a Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola,Középiskola és Kollégium tanulói közül négyen vettek részt, két csoportban. A 6. évfolyam egyéni kategóriájának indulói között Utasi Abigél 3. helyezést, míg Horti Zsófia 5. helyezést ért el pályázatával. Mindketten a 6. b osztály tanulói. A 8. évfolyam korcsoportjában Németh Teodóra és Gál Boglárka 8. b osztályos tanulók csapatban indultak és 1. helyezést értek el. A két lány egymást követő három évben nyert első díjat színvonalas pályázattal. A tanulók eredményét könyvjutalommal és oklevéllel díjazták a szervezők. Felkészítő tanáruk: Pálné Szántó Anita.

Kelemen Csilla