Közös ima Gyöngyösön a Szent Bertalan templomban - "Egymillió gyermek imádkozza a rózsafüzért"

gyöngyösi ima
A gyöngyösi II. Rákóczi Ferenc Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda 6. alkalommal csatlakozott az „Egymillió gyermek imádkozza a rózsafüzért” imalánchoz. 2023. október 18-án 10:00 órakor a Szent Bertalan templomban online csatlakoztunk a Szent István Televízió tiszafüredi közvetítéséhez. A 412 fő kicsi és nagy imádkozó a II. Rákóczi Ferenc Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda, a Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Technikum, Gimnázium és Kollégium, a Gyöngyösi Kolping Katolikus Szakképző Iskola és Szakiskola valamint a II. Rákóczi Ferenc Katolikus Általános Iskola Szent Erzsébet Római Katolikus Tagóvodája lelkes ovisaiból, tanulóiból, pedagógusaiból tevődött össze. Velünk imádkozott Balog Gyula plébános atya és Barta Márton káplán atya is. Köszönjük a híveknek is, akik meghallották a hívást és eljöttek! Idén is hatalmas élmény volt együtt, közösen imádkozni a békéért és a világ egységéért! A Gyöngyösi Televízió stábját is elhívtuk a templomba, akik felvételt és interjút készítettek. November 4-én lesz adásban a Nápolyi c. műsorban.

Labancz-Bartha Bernadett hitoktató

beküldött hír