Krisztus teste - A szentmisében itt van köztünk Jézus, aki értünk adta önmagát - rajzpályázat

 

Az Egri Főegyházmegye a 2020. szeptember 13. és 20. között Budapesten tartandó 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra való felkészülés részeként "Krisztus teste - A szentmisében itt van köztünk Jézus, aki értünk adta önmagát" címmel rajzpályázatot hirdet. A pályázat célja, hogy a résztvevők a rajz eszközeivel bemutassák Egyházunk legmélyebb titkát, az Oltáriszentséget, valamint keresztény életünk csúcspontját és forrását, a szentmisét.


A pályázatokat kizárólag a Főegyházmegyei Kateketikai Konzultációs Iroda címére (3300 Eger, Deák Ferenc u. 49.) küldhetik a jelentkezők.


A pályaművek beküldési határideje: 2020. március 1.

Egri Főegyházmegye

A részletes információk IDE KATTINTVA tölthetők le.