Lelki nap a Rád Találtam csapatával Sátoraljaújhelyben

20220325Satoraljaujhely_lelkinap

A nagyböjti időszakban hagyományosan, megjelenésében mégis újszerű lelki napra került sor a sátoraljaújhelyi Szent István Katolikus Technikum és Gimnáziumban.

Lóczi Tamás atya, az intézmény lelki vezetője közös imára, elmélkedésre, és egyben zenés, jókedvű közösségépítésre hívta a Keri diákjait és munkatársait. A zalaegerszegi „Rád Találtam” csapatának köszönhetően a rendezvény léleknyitogató zenés dicsőítés, csoportfoglalkozások, tanúságtételek, és a lelki terheket elengedni segítő játékos gyakorlatok keretében nyújtott iránymutatást, és hitbeli megerősítést a diákok számára. A húsvétra való felkészülés jegyében, március 25-én, Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepén megtartott közösségépítő program elgondolkodtató történetek, valamint a humor és játékosság eszközeit megragadva szólt Isten feltétlen szeretetéről. A diákok mindezt nyitott szívvel fogadták, és a tartalmas kikapcsolódás mellett láthatóan a lelkük is megérintődött. -Tökölyi Angéla-