Megjelent az Egerszalóki Ifjúsági Találkozó és Lelkigyakorlat előzetes programja

Idén július 16. és 19. között lesz az Egerszalóki Ifjúsági Találkozó és Lelkigyakorlat. A szervezők közzétették a találkozó közösségi oldalán az előzetes programtervet.

Szalók plakát

A program mottója:  „Dicsérjétek az Urat és áldjátok”.

A szervezők azt írják: az idei Egerszalóki Ifjúsági Találkozó és Lelkigyakorlat különleges évben valósul meg. Nyolcszáz éve tért haza a mennyei Atyához Assisi Szent Ferenc, akinek élete ma is emberek millióit inspirálja szerte a világon. Az egész Egyház hálával emlékezik rá, mi pedig szeretnénk bekapcsolódni ebbe az ünneplésbe.

Hagyományosan Ternyák Csaba egri érsek mutatja be a nyitó szentmisét, s lesznek koncertek, kiscsoportos beszélgetések, tanúságtételek és kulturális kísérőprogramok.

A részletes programot hamarosan közzéteszik a találkozó közösségi oldalán.