Nagyböjti ráhangoló beszélgetés Ecséden

"A nagyböjti időszakban egy különleges előadásra került sor március 23-án a Téli esték programsorozat és az Ecséd Egyházközség közös szervezésében. Az est vendége Eperjes Károly Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész volt, akivel Varga József plébániai kormányzóval beszélgetett a Mindenszentek római katolikus templomban virágvasárnap előestéjén. Igazán szép számban érkeztek a helyi községből és a közeli településekről is a nagyböjti beszélgetésre, melynek keretében szóba került a hit, a szeretet, a színészet és a hit gyakorlásának fontossága, valamint a rózsafüzér imádság.

A szervezők köszönik Eperjes Károly színművész úrnak a különleges tanúságtételét, Varga József plébániai kormányzónak a szíves közreműködését, az érkező vendégeknek pedig a megtisztelő jelenlétüket."

- beküldött hír -