Öröm a vámosgyörki Iskolában

"A vámosgyörki diákok ebben az évben is, aktívan bekapcsolódtak a hittanversenyekbe. Az alsó tagozatos diákok a harmatcsepp országos levelező versenyben 19-en indultak el, elődöntőt azok írhattak, akik elérték a 85 %-ot. Iskolánkban a 17-en írták meg az elődöntőt. Ezek közül a gyerekek közül behívják az ország legjobban teljesítő 10 tanulóját minden évfolyamon. Nagy örömünkre az ország legjobb 10 hittanosa közé a 2. osztályból két tanuló, a 3-ik osztályból is két tanuló, a 4-ik osztályból egy tanuló jutott be a legjobb 10-be. A gyerekek nagyon szép eredményeket értek el. Második évfolyamon már második éve hozzuk el az első helyezést, ebben az évben Sereg Zsófia lett az országos legjobb, 5. helyezést Rácz Péter ért el. 3-ik osztályosaink Kosik Luca 7-ik helyezett, Leinwander Aliz 9-ik helyezett lett. 4-ik évfolyamon Iványi Zsombor 9-ik helyezett lett.

A felső tagozat tanulói a HEBE Kft által megszervezett „A Biblia a világ legolvasottabb könyve projekt versenyben mérték össze az ország tanulóival tudásukat, egyénileg és csoportosan is. Nagy Emma Katica, mint az elmúlt évben, most is egy első helyezéssel öregbítette iskolánk hírnevét egyéni versenyzőként. A csapatversenyben Balaton Virág Bora és Sági Lili lettek országos 3 helyezettek, Nagy Gergő, Bozsik Áron és Lukács Máté 5-ik osztályos tanulók pedig az országos 4-ik helyezést érték el. Nagyon büszke vagyok tanulóinkra, köszönöm nekik és szüleinek az aktív együttműködést! Bízom benne, hogy a megszerzett tudás, a lelki életükben is közelebb viszi őket a Jóistenhez."

- beküldött hír / Juhász Jánosné hittan tanár -