Országos eredmények a Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskolában

Rajzpályázaton elért szép eredményekkel büszkélkedhetnek a mezőnyárádi diákok.

nyárádi rajz

Május 27-én intézményünk két tanulójával Jászalsószentgyörgyre voltunk hivatalosak a Szent György Katolikus Általános Iskolába. Ekkor került megrendezésre „Az én templomom” címmel kiírt, országos szintű II. alkalommal meghirdetett rajzverseny ünnepélyes eredményhirdetése. Több száz beérkezett pályamű közül Harangozó Csenge 7. osztályos tanulónk a II. helyezést érte el, Orosz Nóra 7. osztályos tanulónk pedig különdíjban részesült. Az oklevelek mellett értékes nyereményekkel jutalmazták az alkotókat. Külön köszönjük a szervező iskolának a kedves fogadtatást és a meghívást a további kapcsolattartásra! Örömünkre szolgál, hogy Orosz Nóra a Széphalmi Irodalmi Herbárium című szintén országos rajzpályázaton az előkelő II. helyezést érte el, melynek díjátadója 2022.május 26-án volt. A Budapesti Történeti Múzeumban pedig, 2022.05. 28-án vehette át a II. helyezést a Fiatalok az épített és természeti környezet védelméért c. országos rajzpályázaton. Szívből gratulálunk tanulóinknak és felkészítőiknek!

Szöveg és fotó: Tóth Andrásné