Ötven és hűségben és istenszeretetben

2021. június 19-én délelőtt hálaadó szentmisén vett részt egy aranylakodalmas házaspár Tiszafüreden. Luterán György és felesége Marika példamutató vallásos életükkel, gyermekeik és unokáik hitbeli nevelésével, az egyházközségért végzett odaadó munkájukkal kiérdemelték a mai gyönyörű ünnepséget. Gyermekeik, unokáik, rokonok, barátok közösségében adtak hálát a Jó Istennek az együtt töltött 50 évért, a szentmise végén megújították házassági fogadalmukat Ferencz Károly plébános és Czókoly Sándor káplán szentmiséjén. Luterán György évtizedekig volt a képviselő-testület tagja, két ciklusban világi elnöke is. Isten szeretete és egymás szeretete, megbecsülése, hűség Istenhez és egymáshoz jellemzi életüket. Kívánjuk, hogy szeretetben, derűben, békességben éljék további életüket! - Írta Fodorné Hámori Ágnes.