Rákóczis csapatok a Biblia - a világ legolvasottabb könyve országos projektversenyén

Összesen 13 csapat, 37 tanulóval nevezett a Biblia - a világ legolvasottabb könyve országos online, egyfordulós projektversenyére. A 3-4. osztályos és 5-6. osztályos korcsoportban indultak a versenyzők, akik kiváló eredményeket értek el: 3-4. osztályos korcsoportban induló 51 csapatból 1. helyezést (100 pont) ért el: Szabó Anna Lujza, Tóth Olívia, Kis Noel (3.c); 3. helyezést (98 pont) ért el: Sasvári Léna, Németh Adél Anett (3.c); 4. helyezést (97 pont) ért el: 3 csapat: Ratkovics Bejke, Csépány Polett, Molnár Franciska (3.c), Ákos Borbála, Juhász Kincső, Mihályi Léna (3.c) és Bella Nóra, Berek Boglárka, Debrei Balázs (3.a). Ugyanebben a korcsoportban 6. helyezést (95 pont) ért el: Veréb András, Ujvári Andor, Hancsárik Szabolcs (4.a); míg 7. helyezést (94 pont) ért el: 3 csapat: Shen Shiqi, Seres-Nagy Jázmin (4.a), Veres Jázmin, Horváth Ingrid, Méhész Ilona (3.c) és Lelkes Damján, Zámbor Magor, Farkas Bence (3.c). 8. helyezést (93 pont) ért el: Kovács Áron, Szerdahelyi Gergő, Valyon Levente (4.a); 9. helyezést (92 pont) ért el: Nagy Levente, Ostoróczki Bánk, Szignárovits Endre (4.a); 14. helyen pedig (86 pont): Sinka Vivien, Balogh Panna Lujza, Juhász-Láposi Lilla (4.a). Az 5-6. osztályos korcsoportban, ahol 59 csapat indult a versenyen, 6. helyezést (95 pont) ért el: Méhész István, Méhész Pál, Jávorszki Gergő (5.c) - tudósított a szép eredményekről Labancz-Bartha Bernadett hitoktató.