„SZENTÉJ – Pünkösd a neten” 2021.

Szentlélek-váró imaestet tart a Hegyközi Karizmatikus Megújulás a sátoraljaújhelyi Szent István Király Főplébániatemplomban pünkösd szombaton. Az ünnepi esemény középpontjában az Eucharisztia áll.

Május 22-én az elmúlt évek hagyományához illeszkedve, de alkalmazkodva a járványügyi helyzet előírásaihoz a program 13.30-tól 23 óráig tart. A rendezvényen a szentségimádás mellett dicsőítés, tanítás, online gyógyító imaóra, tanúságtételek, buzdítás és Szentlélek-hívás szerepel. Az ünnepi szentmise este 6 órakor kezdődik, a tanítást Szabó József atya, az egri szeminárium spirituálisa tartja. Az imaest 23 órakor fejeződik be. Az ünnepi rendezvényen való személyes részvétel a járványügyi rendelkezések betartásával lehetséges. A teljes program a Hegyközi Karizmatikus Megújulás youtube-csatornáján is követhető lesz.