Új óvoda alapkőletétele Tiszafüreden

„A Magyar Katolikus Egyház országos óvodafejlesztési programja” keretében új katolikus óvoda épül Tiszafüreden.

Az Egri Főegyházmegye és a Magyarország Kormánya támogatásával Tiszafüred város egy modern 4 csoportos katolikus óvodával valamint egy tornacsarnokkal bővül 2025 tavaszára. Az építkezés már megkezdődött, 2023. október 6-án sor került az alapkőletételre. F. Kovács Sándor országgyűlési képviselő, Ujvári Imre Tiszafüred Polgármestere és Urbánné Tóth Rita intézményvezető asszony köszöntő gondolatai után, Ferencz Károly plébános megáldotta az urnát, melyet ünnepélyes keretek között helyeztek el az épülő katolikus óvoda alapjában. A Háromkirályok Óvoda nagycsoportosainak műsora után agapéval zárult az esemény.

- beküldött hír -