Az ózdi Karitász csoport vezetőjét köszöntötték

75. születésnapja alkalmából köszöntötték Ózdon Gérecz Sándornét, az ózdi Karitasz csoport vezetőjét, aki nemcsak aktív résztvevője a Karitász csapatnak, hanem olyan húzóereje, lelkes motorja a közösségnek, ami példaértékű.

"Nyugodt szívvel mondhatom, nagyon kegyes volt hozzánk az Úr, amikor őt közénk küldte, igazi példakép, mindig segít ahol csak tud, nem fárad bele még akkor sem, ha esetleg mi kicsit lusták vagyunk és nem segítünk annyit, amennyi elvárható lenne. Szerintem sokan tudnának egy olyan történetet mondani, amikor Marika nénink készségesen sietett a segítségükre.

Nagy meglepetést szereztünk neki, hogy köszöntsük és megköszönjük a sok-sok jóságos szeretetét, gondoskodását. Kívánjuk neki, hogy még nagyon sokáig itt lehessen köztünk, jó erőben és egészségben!" Írta beszámolójában Bokor Péter.