Egriek szolgálata a debreceni ministránstalálkozón

Április 7-én ministránstalálkozót rendeztek Nyíregyházán a Szent Imre Katolikus Gimnáziumban. A találkozó szentmisével kezdődött amelyet Palánki Ferenc püspök atya mutatott be. Ezt követően a papnövendékek vezetésével csoportos beszélgetéseken vettek részt a megjelent ministránsok. Majd az egri Jézus Szíve Plébánia Ifjúsági Ének és Zenekara adott dicsőítő koncertet, Boldogy-Szabó Levente előadóművész, zenész vezetésével. Az egyórás koncert közben Füleczki István atya tartott elmélkedést a ministráns szolgálat öröméről, a papi hivatásról és az emmauszi tanítványok útjáról. Az ebédet követően a fiatalok feltehették kérdéseiket Bosák Nándor nyugalmazott püspök atyának. A napot vetélkedő és imádság zárta le.

Forrás és képek:
Egri Jézus Szíve Plébánia Ifjúsági Ének és Zenekra