„Hívtál Uram, itt vagyok!” - hivatástisztázó lelkinap

2018. április 21-22-ig hivatástisztázó lelkinapot tartanak, „Hívtál Uram, itt vagyok!” mottóval, hivatásukat kereső lányoknak a sárospataki Szent Erzsébet Nővérek.

"Szeretettel hívjuk és várjuk azokat a 16-35 év közötti hajadon lányokat, akik még nem döntöttek, vagy még nem tudnak dönteni az életállapotukkal kapcsolatosan. Az érdeklődők betekinthetnek a szerzetesi életünkbe: személyes beszélgetés, közös és egyéni imádság, játék, tanítás, közös liturgikus ima (szentmise, zsolozsma). Az érdeklődők az életünkről a http://erzsebetnoverek.communio.hu/ oldalon olvashatnak. A jelentkezők felé teljes mértékben nyitottak és közvetlenek vagyunk."

A jelentkezéssel kapcsolatos elérhetőség, ahova a kérdéseket is el lehet küldeni: zsuzsannacsse@gmail.com, telefonos elérhetőség: +36303306259

Cím: 3950 Sárospatak, Béla király tér 14. - Szent Erzsébet Nővérek (CSSE) Rendháza.