Karitász tábor 2018

A jászalsószentgyörgyi és a jánoshidai egyházközségek Karitász csoportjai ismét tábort szerveztek.

Az idén 19 gyermekkel vágtunk neki az egri útnak. Szálláshelyünket és étkeztetésünket a Karitász Központ biztosította . Igyekeztünk minél tartalmasabban tölteni a napokat: megtekintettünk a csodálatosan felújított Érseki Palotát, részt vettünk szentmisén a Fájdalmas Anya templomban, ellátogattunk a Főegyházmegyei Könyvtárba. Délelőttönként sport és ügyességi vetélkedőkön tettük próbára egymást, a Varázstorony látnivalói pedig mindannyiunkat elvarázsoltak. A nyári kánikula a strandra is kicsábított bennünket. Az utolsó estét vidám énekléssel, nyársalással zártuk.

Köszönjük a programok megvalósításához és az utazáshoz nyújtott segítséget az Érsekségnek, a Központi Karitásznak, egyházközségeinknek és Önkormányzatainknak.

Tóth Annamária