„Kelj fel, téged hív!” - hivatástisztázó hétvége Sárospatakon

2018. július 20-tól 22-ig hivatástisztázó hétvégét tartanak, „Kelj fel, téged hív!” mottóval hivatásukat kereső lányoknak a Szent Erzsébet nővérek Sárospatakon.

"Szeretettel hívjuk és várjuk azokat a 16-35 év közötti hajadon lányokat, akik még nem döntöttek, vagy még nem tudnak dönteni az életállapotukkal kapcsolatosan.Az érdeklődők betekinthetnek a szerzetesi életünkbe (személyes beszélgetés, közös és egyéni imádság, munka, játék, tanítás, kirándulás, közös liturgikus ima (szentmise, zsolozsma). Az érdeklődők az életünkről a http://erzsebetnoverek.communio.hu/ oldalon olvashatnak. A jelentkezők felé teljes mértékben nyitottak és közvetlenek vagyunk. A jelentkezéssel kapcsolatos elérhetőség, ahova a kérdéseket is el lehet küldeni: zsuzsannacsse@gmail.com, telefonos elérhetőség: +36303306259" - írta Zsuzsanna nővér.