Nyílt napok a Sárospataki Szent Erzsébet Nővérekkel

December 28-30-ig nyílt napokat tartanak „Te kövess engem!” (Jn 21,22) mottóval hivatásukat kereső lányoknak Sárospatakon a Szent Erzsébet Nővérek.

MILYEN ÉRTÉKES ÉS TETSZŐ DOLOG ISTEN SZEMÉBEN AZ, HA MÁSOKAT SZOLGÁLUNK! ... MI IS LEHETÜNK KEZEK, KAROK, SZÍVEK, AMELYEK SEGÍTENEK ISTENNEK, HOGY A GYAKRAN REJTETT CSODÁIT VÉGHEZVIGYE… Istennek terve van veled? Érdekel? Szeretettel hívjuk és várjuk azokat a 16-35 év közötti hajadon lányokat, akik még nem döntöttek, vagy még nem tudnak dönteni az életállapotukkal kapcsolatosan. Az érdeklődők betekinthetnek a szerzetesi életünkbe (személyes beszélgetés, közös és egyéni imádság, munka, játék, tanítás, közös liturgikus ima (szentmise, zsolozsma). A részvétel ingyenes. A jelentkezők felé teljes mértékben nyitottak és közvetlenek vagyunk. A jelentkezéssel kapcsolatos elérhetőség, ahova a kérdéseket is el lehet küldeni: zsuzsannacsse@gmail.com, telefonos elérhetőség: +36303306259. Az érdeklődők az életünkről a http://erzsebetnoverek.communio.hu/ oldalon olvashatnak.

Cím: 3950 Sárospatak, Béla király tér 14. Szent Erzsébet Nővérek (CSSE)