Vidám szalézi napon a szerkesztőség

A Szent István Rádió és Televízió munkatársai minden hónapban részt vesznek lelki-szakmai napon.  Ebben a hónapban az egri Segítő Szűz Mária Egyetemi Leánykollégium biztosította a helyszínt. A program hagyományosan szentmisével kezdődött, majd Hervayová Elvira nővér szólt a szalézi lelkiségről, a kollégiumban folyó munkáról.

A Szent István Rádió és Televízió két munkatársa, Domán Vivien és Birincsik Márton szalézi animátorként is dolgozik, s a közelmúltban egy olaszországi úton vettek részt, Don Bosco életének helyszíneit felkeresve, ezt képes beszámolóval mutatták be. 

Ezt követően a szerkesztőség munkatársai megismerhették és kipróbálták az oratórium szabadidős eszközeit: a biliárdot, a csocsót és az asztaliteniszt.  A program csapatépítő játékkal ért véget.

fotó: ÚtonésÚtfélen-Dankó Zsuzska