Ajándék Adventre a Szent István Rádió hallgatóinak

Elindult a Szent István Rádió ingyenes mobil applikációja.

 A rádió hallgatásában egy korlátot jelent a földfelszíni sugárzásban számos tényező, egyebek mellett az adott frekvencia sajátosságai, a domborzat.

Az interneten ezzel szemben jóval kevesebb a kötöttség. A világhálón régóta elérhető a Szent István Rádió, azonban az a tapasztalat, hogy a rádióhallgatók egyrésze alkalmazáson keresztül szeretné elérni az adást. Ez különösen a fiatalabb médiafogyasztókra igaz, akiknél mindig zsebben vagy kézben van az okostelefon.

Egy mobil alkalmazás több mindenre lehetőséget ad, így a műsor hallgatásán túl a napi evangélium  mellett híreket is lehet találni, s közvetlenül lehet csatlakozni  a Szent István Rádió közösségi médiafelületeihez.

Az alkalmazás elérhető a Google Play és az Apple Store felületein.