Alapkő letétel a miskoci Szent Anna Óvodában

Új épületben folytathatja működését a miskolci Szent Anna Óvoda. A régi óvodát már lebontották, és elkezdődött az új épület alapozása.Miskolci óvoda alapkő1
A mai napon ünnepélyes keretek között letettük az új Szent Anna óvoda alapkövét! A Magyar Katolikus Egyház országos óvodafejlesztési programja támogatási cél érdekében, melyet Magyarország Kormánya hirdetett meg Az építkezés bruttó összege 624.965.965 millió forintba kerül. Az időkapszulába a következő üzenet került: ” Ezt az üzenetet a jövőbe az Úr 2022. évében, Ferenc pápa szentszéki uralkodása idején, dr. Ternyák Csaba érseksége alatt, Ft. Gubala Róbert plébános szolgálatában helyeztük el a Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola Szent Anna tagóvodája új épületének alapköve alatt. Isten áldása kísérje az építőket, használókat egyaránt!” Az ünnepségen részt vett dr Kiss János országgyűlési képviselő, Veress Pál polgármester, Deák-Bárdos Mihály önkormányzati képviselő, Ft Juhász Ferenc és Ft Gubala Róbert plébános atyák, Intézményvezetők, a sajtó képviselői, szülők gyerekek.

Miskolci óvoda alapkő2

Az óvodások és az iskolások műsora színesítette a rendezvényt.

beküldött hír