Az Egri Főegyházmegye közleménye

2020. október 28-tól az Érseki Irodában újra lehetőség van a járványügyi előírások betartása mellett a személyes ügyintézésre, mivel az egyházmegye főpásztorának és közvetlen munkatársának hatósági karantén kötelezettsége véget ért. Az Érseki Hivatal új bejárata az Eszterházy tér felől található. Hivatalos ügyeik intézésekor köszönettel vesszük, ha továbbra is telefonon, levélben és e-mailben keresik munkatársainkat.

Mindenkit arra kérünk, hogy tartsák meg az egészségügyi előírásokat, vigyázzanak magukra és egymásra. Egyénileg és közösségileg imádkozzunk az egészségügyben dolgozókért, a betegekért és a járvány megszűnéséért. A Szent István Rádióban naponta 18 órakor erre a szándékra ajánljuk fel a közös rózsafüzért.


Eger, 2020. október 21.

Egri Főegyházmegye