Diákok a Szent István Rádióban

Gyöngyösi diákok a rádióban

A Szent István Rádió hallgatói már megszokhatták, hogy több műsorban is szerepelnek gyermekek, fiatalok: beszélgetőpartnerként, vagy éppen a Szent Imre Katolikus Iskolarádiós Hálózat Hangoló című műsorában.

A gyöngyösi II. Rákóczi Ferenc Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda 5., 7., és 8. osztályos növendékei látogattak legutóbb a szerkesztőségbe. Amellett, hogy betekintést nyerhettek a rádiós munkába, ők is mikrofon elé álltak, hiszen hetek óta arra készültek, hogy a húsvéti passió hanganyagát rögzítsék. A felkészítő tanárok,Szalai Andrea, Gulyás Emese és Labancz-Bartha Bernadett segítségével, a hálózat koordinátora, Dankó Zsuzsanna irányításával készült a felvétel, melyet Nagypénteken 13 óra 30 perctől sugároz a Szent István Rádió.

 

Bérczessy András

kép: Dankó Zsuzsanna