Értékelték a programokat és megfogalmazták a feladatokat a Karitász plébániai vezetői

image2

Az Egri Főegyházmegye plébániai Karitászcsoportok vezetőinek tartottak találkozót november 25-én az Egri Érseki Palota Turisztikai Látogatóközpontban - adta hírül Facebook oldalán Árvai Ferenc atya, a Főegyházmegyei Karitász Központ igazgatója.  Úgy fogalmaz: köszönettel tartoznak, hogy ilyen szép történelmi helyszínen gyűlhettek össze.

image1

A programról azt írja: "idei utolsó értekezletünk alkalmával visszatekintettünk a mögöttünk álló őszi programokra, kiértékeltük azokat és köszönetet mondtam a sok-sok lelkes munkáért. Megterveztük a "Tárjátok ki a szíveteket" adventi karitatív eseményeket, programokat az egyházmegyénkben, majd a csoportélettel és munkával kapcsolatos kérdéseket tárgyaltuk meg. Karácsony előtt 14 millió Ft értékben juttatnak el a karitász csoportjaink élelmiszeradományokat a nehéz helyzetben élő családokhoz.  Hálásan köszönöm a Csoportvezetők és karitász önkéntesek lelkesedését és munkáját. Szép adventi lelki készületet és buzgó szolgálatot kívánok mindenkinek a Karitász zászlaja alatt!"

Forrás: https://www.facebook.com