Házasság hete az egyetemen

A  Házasság Hetét a keresztény egyházak és civil szervezetek széles körű összefogásával 2023-ban tizenhatodik alkalommal rendezik meg hazánkban. Az országos rendezvénysorozat célja, hogy felhívja a figyelmet a házasság, a család értékeire és fontosságára.

A rendezvénysorozat keretében február 15-én, szerdán 14.00 órától a Líceum Kápolnájában Dr. Fodor Réka missziós orvos és férje, Greguss Sándor író, az AFRÉKA Alapítvány létrehozói tartanak előadást.

Dr. Fodor Réka az Ambulance Medical Kft. orvos-igazgatója, 2016-tól a Semmelweis Egyetem Családorvosi Tanszékének akkreditált oktatója. Az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus hírnöke. 2015-ben járt először Afrikában, egy ugandai orvosi misszió tagjaként. Férjével közösen hozták létre az Afréka Nemzetközi Humanitárius Alapítványt.

Az orvostudomány és a gyógyászat terén végzett munkásságának elismeréseként a Keresztény Kulturális Akadémia 2020-ban Cornelius Díjban részesítette.

 

Részletek és regisztráció az intézmény honlapján: https://uni-eszterhazy.hu/egyetem/hazassag-hete-2023-02-15

Az egyetem további híreiről, eseményeiről a heti hírlevélben lehet olvasni:

https://iig.uni-eszterhazy.hu/download/C322lnl0sQz6i585oedLHigQr7hLOsE3dM9v994C